Nasz serwis przygotował dla Ciebie kilka rozwiązań, które ułatwią Ci kontakt z naszymi specjalistami. Aby skorzystać z możliwych form kontaktu należy założyć konto, które jest u nas całkowicie bezpłatne. Po zalogowaniu będziesz mógł uzyskać dostęp do bezpośredniego kontaktu z wybranym przez Ciebie doradcą.

W ramach usług doradczych zapewniamy zarówno kompleksową obsługę, jak i doraźną pomoc w zakresie:

Zamówień publicznych

Z naszych usług mogą korzystać zamawiający, jak również wykonawcy ubiegający się o zamówienia.

Usługi doradcze dla zamawiających

Kompleksowa usługa realizowana jest w oparciu o zawartą z zamawiającym stałą umowę na obsługę udzielanych przez niego zamówień lub umowę dotyczącą obsługi konkretnego projektu. Nasz zespół doradców specjalizuje się w szczególności w projektach transportowych i infrastrukturalnych oraz obsłudze zamawiających sektorowych.

Nasza oferta obejmuje również wykonywanie zleconych przez Państwa poszczególnych czynności takich jak:

Sporządzenie lub weryfikacja ogłoszeń o zamówieniach lub o udzieleniu zamówienia,

Sporządzenie lub weryfikacja specyfikacji istotnych warunków zamówienia,

Ekspertyzy i analizy w zakresie badania i oceny wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert,

Prowadzenie negocjacji,

Pomoc w rozstrzyganiu środków ochrony prawnej, sporządzenie umów.

Usługi doradcze dla wykonawców

Wykonawcom oferujemy doraźną pomoc w postępowaniach o zamówienia publiczne polegającą na:

Weryfikacji ogłoszeń o zamówieniach,

Weryfikacji specyfikacji istotnych warunków zamówienia,

Ekspertyz oraz analiz w zakresie badania i oceny wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert,

Prowadzeniu negocjacji oraz pomocy we wnoszeniu środków ochrony prawnej

Pomoc publiczna

Zajmujemy się przygotowywaniem właściwej dokumentacji wymaganej do rozliczenia udzielanej pomocy publicznej, sporządzamy opinie i ekspertyzy związane z pomocą publiczną, prowadzimy usługi wsparcia eksperckiego w zakresie procesu udzielania pomocy publicznej przez instytucje realizujące projekty objęte pomocą publiczną. Wspieramy doradztwem podmioty ubiegające się o pomoc publiczną.

Ochrona danych osobowych

Doradzamy w zakresie wszelkich zagadnień związanych z ochroną danych osobowych w tym prowadzimy audyty, opracowujemy właściwe procedury i niezbędną dokumentacje, podejmujemy się realizacji zadań właściwych dla inspektora ochrony danych osobowych. Doświadczenie naszych doradców posiadających praktykę zawodową jako inspektorzy ochrony danych osobowych pozwoli ci spokojnie sprostać wymaganiom stawianym przez przepisy prawa.

Kontrola zarządcza

Doradzamy w zakresie wdrożenia właściwych procedur, oraz usprawnieniem funkcjonowania kontroli zarządczej w jednostkach sektora finansów publicznych.

Jeśli jesteś niewielką jednostką sektora finansów publicznych, bądź pracownikiem odpowiedzialnym za funkcjonowanie kontroli zarządczej i nie posiadasz właściwej wiedzy, powinieneś skorzystać z naszych usług doradczych.

Prawo cywilne

Sporządzamy umowy, opiniujemy umowy, pisma, wnioski, prowadzimy doradztwo prawne w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego.

FORMY KONTAKTU

Wybierz dogodny dla siebie sposób kontaktu

Porada e-mail

To forma kontaktu, gdzie po zalogowaniu na swoje konto i opłaceniu wiadomości możesz opisać cały swój problem. Pamiętaj, żeby opisać go jak najdokładniej, wskazując na wszystkie nawet nieistotne w twojej ocenie informacje! Wybrany przez Ciebie doradca, po analizie otrzymanego od Ciebie problemu, odpowie na wiadomość maksymalnie w przeciągu 4 dni.

Czat

To kolejna nasza propozycja dla osób, które są jeszcze niezdecydowane na bezpośredni kontakt video z doradcą bądź trenerem. Jest on całkowicie prywatną formą kontaktu, która widoczna jest tylko dla Ciebie i doradcy bądź trenera, z którym rozmawiasz. Czat obejmuje 50 minutowe konsultacje. Po zalogowaniu się na konto w serwisie i opłaceniu spotkania w wybraną przez Ciebie osobą we wskazanym dniu będziesz mógł przeprowadzić rozmowę.

Video rozmowa

To najwygodniejsza i najlepsza forma bezpośredniego kontaktu z doradcą/trenerem. Po wybraniu terminu i otrzymaniu potwierdzenia email uzyskasz dostęp wraz z instrukcją do połączenia się z doradcą/trenerem. Konsultacja video trwa 50 minut.

Aby nabyć usługę doradztwa wypełnij poniższy formularz: